E2E-X20MB1TL18-M1
E2E-X20MB1TL18-M1
Ürün Hakkında Bilgi Al
Omron E2E-X20MB1TL18-M1 E2E NEXT Endüktif Proximity Sensörü
Teknik Özellikler
  • Ürün Kodu: E2E-X20MB1TL18-M1
  • Promosyon Serisi: E2E NEXT Proximity Sensörü
  • Yapı Seviyesi: Endüktif Sensörler, Kompakt - Silindirik, E2E NEXT
  • Algılama Prensibi: Endüktif
  • Gövde Tipi: M18, Silindirik, Vidalı Dişli
  • Gövde Malzemesi: Metal (Nikel Kaplama)
  • Algılama Mesafesi: 20 mm (Kalkanlı Olmayan Mekanik Montaj)
  • Besleme Gerilimi: 10-30 VDC
  • Çıkış Tipi: PNP NO (Normalde Açık), 3-Telli
  • Bağlantı Tipi: M12 Konnektör
  • İletişim Arayüzü: IO-Link COM3
  • Anahtarlama Frekansı: 200 Hz
  • Koruma Sınıfı: IP69K (Su geçirmezlik ve yıkama dayanımı)
  • Yağ Dayanımı: Gelişmiş yağ dayanımlı kablolar ile 2 yıl boyunca
  • Gösterge: 360 derece açıyla görülebilir yüksek parlaklıkta LED
  • Sensör Çapı: 18 mm
  • Sensör Uzunluğu: 75 mm
  • Sertifikalar: UL ve CSA
  • Maksimum Çıkış Akımı: Belirtilmemiş (Koruma devreli çıkış için)
  • Güvenlik Fonksiyonları İçin Uygunluk: Hayır
Kullanım Alanları
  • CNC Makineleri ve Takım Tezgahları: Takım ve parça tespiti, hareket kontrolü.
Orijinal Ürün Açıklaması:
Proximity sensor, inductive, nickel-brass, long body, M18, unshielded, 20 mm, DC, 3-wire, PNP NO, IO-Link COM3, M12 connector